
Ремінь чорний лаковий для сумочок і клатчів
204 ₴
- Готово до відправки
- Код: пс1278
+380 (67) 609-55-31
WhatsApp ,Telegram ,Messenger- +380 (98) 234-81-41тільки для спілкування в Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінець-тримач чорний, лаковий на карабінах (кріплення для фіксування ) для сумочок та клатчів. Максимальна довжина 147 см, ширина 1.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Тип | Ручки для сумок |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 1.5 мм |
| Тип ременя | Універсальний |
| Довжина ременя | 147 мм |
| Стать | Жіночий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для жінок |
| Колір і відтінок | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴

