
Жіноча блузка з довгим рукавом 46-48 укр
663 ₴
- В наявності
- Код: бл9688
+380 (67) 609-55-31
WhatsApp ,Telegram ,Messenger- +380 (98) 234-81-41тільки для спілкування в Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча блузка з довгим рукавом у чорно-біло-рожевий абстрактний малюнок. Прямий крій з коміром стійкою переходить у невеликий шарфик, який можна зав'язати на бант. Підлозі обхват по грудях 55 см . Склад: Віскоза 95%; Еластан 5%

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | M-L |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Штучний шовк |
| Силует | Прямий |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴





