
Жіночий класичний чорний піджак в сіру смужку р-р 42 євро
884 ₴
- В наявності
- Код: кр5639-3
+380 (67) 609-55-31
WhatsApp ,Telegram ,Messenger- +380 (98) 234-81-41тільки для спілкування в Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір тільки 42 євро. Жіночий класичний піджак з підкладкою ,
чорного кольору з сірою смужкою, з коміром стійка і зі шліцею на спинці з довгим рукавом , ідеально підходить для і повсякденного носіння, і для дрескодів . Заміри: Довжина по спинці від коміра 63 см. Довжина рукава 62 см . Склад: вовна: 50%; поліестер 50 %




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Фасон піджаків і жакетів | Класичний піджак |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Сезон | Всесезонний |
| Стиль | Класичний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид куртки | Джинсова |
| Кількість кишень | 2 |
| Капюшон | Без капюшона |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Довжина виробу по спинці | 51 см |
| Фасон сукні | олімпійка-вітровка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 884 ₴








